مطالب محبوب

قوانین

قوانین و مقررات به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد.

 

۱– کلیه محصولات نرم افزاری، آموزشی، تدوین، گرافیک و… که مخصوص کاربران ویژه می باشد می بایست اقدام به خرید عضویت VIP گردد.

 

۲خریدار ابتدا باید در سایت عضو شده و سپس اقدام به خرید عضویت VIP نماید. بعد از خرید عضویت او بلافاصله فعال خواهد شد و می تواند از تمامی امکانات سایت استفاده کند.

 

۳برخی از محصولات که دارای لینک دانلود نمی باشد به دلیل حجم بالا، آپلود آنها ممکن نبوده و فقط از طریق خرید پستی امکان پذیر است و کاربران ویژه نیز برای این محصولات می بایست هزینه ای جداگانه بپردازند.

 

۴– خریدار موظف است اطلاعات دقیق فردی را به زبان فارسی در اختیار فروشنده قرار دهد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات خریدار توسط آسان میکس تضمین می گردد.

 

۵تمامی پروژه های میکس و مونتاژ توسط سازمانهای تخصصی نسل جوان، ساحل میکس و عرفان میکس به صورت کاملا حرفه ای ساخته و طراحی شده است و سایت آسان میکس تمامی آنها را با قیمتهای اصلی خریداری کرده است و مسئولیت آپلود فایلها و پروژه ها در سرورهای بزرگ و تضمینی، جمع آوری مطالب و اطلاعات مربوط به پروژه ها، تقبل هزینه های سنگین نگهداری فایلها در فضای اینترنت و همچنین هزینه پابرجایی سایت در سروری دیگر و… همه و همه را به دوش کشیده است تا کاربران بتوانند تمامی محصولات را با اطمینان خاطر و کمترین قیمت ممکن با سرعت بالا و بدون محدودیت دانلود کنند.

 

۶قابل ذکر است که سایت آسان میکس با تمامی گروهها وارد مذاکره شده است و مجوز فروش کلیه پروژه ها را دریافت کرده است. 

 

۷– در صورت برخورد با مشکلاتی از قبیل خرابی لینک دانلود محصول با شماره تماس ۰۹۱۹۰۵۳۲۰۸۵  به فروشنده و صاحب سایت مشکل را گزارش دهید. صاحب سایت پس از بررسی در صورت صحت موضوع لینک دانلود سالم را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

 

۸– مدت زمان اعتبار قیمت ها ۱سال از تاریخ انتشار محصول می باشد و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.

این مطلب را به اشترک بگذارید

یاهو مسنجر بالاترین فیس نما کلوب فریندفید ایمیل خوشمزه دیگ تویتر فیس بوک گوگل پلاسبرچسب ها :
پروژه پریمیر کلیپ آماده پریمیر آموزش ادیوس دانلود بک گراندهای متحرک جهت میکس فیلم دانلود آموزش تصویری نرم افزار 3ds Max8 دانلود آموزش ادیوس پروژه آماده پریمیر دانلود بک گراند کلیپ آماده ادیوس دانلود پروژه آماده پریمیر دانلود آموزش تصویری ادیوس 6 پروژه ادیوس پروژه آماده ادیوس آموزش تصویری ادیوس دانلود پروژه آماده ادیوس